0_Спорт.ПорталОстанатоСпорт.Слајдер

Подготвителен состанок за настап на македонските олимпијци на Игрите во Пекинг

Спортскиот директориум на Македонскиот олимписки комитет (МОК) денеска одржа средба на која се разговараше за селекцијата на учесници за Зимските олимписки игри кои од 4 до 20 февруари идната година ќе се одржат во Пекинг.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close