0_Web_Насловна-слајдер0_МИА Истражува.ПорталБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономијаМакедонија.СлајдерМИА ИстражуваТема

Подготвен теренот за одобренија за 5Г и нова конкуренција во мобилната телефонија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close