0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Повторно ограбен домот на Бензема

Грабежот, како што јавија шпанските медиуми, бил извршен во неделата попладне, неколку часови пред првенствениот дуел меѓу Реал Мадрид и Елче, кој заврши нерешено 2:2. Семејството на Бензема, за време на грабежот, не било во својот дом лоциран во предградието Сан Себастијан, а сега нема информации што е украдено.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close