КултураКултура.Портал

„Поврзување“ – изложба на слики од Наталија Пулејкова Радеска

Во Изложбениот салон – Империјал на ЈУ Културно-информативниот центар – Скопје вечер ќе биде отворена самостојната изложба „Поврзување“ на академскиот сликар Наталија Пулејкова Радеска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close