0_Македонија.ПорталВременска прогнозаОпштество

Повремени врнежи од дожд од петок, потопло време за викендот

Времето утре и во следните денови ќе се задржи претежно облачно со утринска магла по одделни котлини и умерен до засилен ветер од јужен правец.

Back to top button
Close
Close