0_Македонија.ПорталОпштество

Повик за „Суперучилишта“ – регионална програма за размена на средни училишта

Регионалната канцеларија за младинска соработка објави Повик за аплицирање во рамки на регионалната програма за размена на средни училишта „Суперучилишта“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close