КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Повик за пријавување филмови снимени со мобилен телефон за „Мобил фестивал 2021“

Меѓународниот фестивал за филмови снимени со мобилен телефон „Мобил фестивал” објави отворен повик за пријавување филмови за 12-тото издание, кое ќе се одржува од 25 ноември до 1 декември 2021.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close