Општински вестиСкопје

Повеќе скопски населби утре без струја

Од 8:00 до 15:00 часот утре без струја ќе бидат дел од корисниците од улицата „Рашид Џафер“ од бр. 8 до бр. 15 во Општина Чаир, а од 8:30 до 12:00 часот дел од жителите од Сопиште, над Општината на патот кон селата Горно и Долно Соње.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close