0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Повеќе од 230 милиони луѓе во светот се заразени со Ковид-19

Бројот на заразени со коронавирус во светот од почетокот на пандемијата надмина 230 милиони.

Back to top button
Close
Close