ХроникаХроника.Портал

Поведена истрага против скопјанец, предизвикал тешка сообраќајка и не укажал помош

Предизвикал тешка сообраќајна незгода и не укажал помош, поведена истрага против еден скопјанец, соопштија попладнево од Јавното обвинителство на Република Северна Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close