0_Спорт.ПорталДописници МКДСпортФудбал

Победа на ФК ,,Каменица Саса” над Детонит

Фудбалерите на „Каменица Саса" забележаа нова победа во второлигашката фудбалска конкуренција на истокот, откако на домашен терен славеа против Детонит  со 1-0.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close