СпортФудбал

ПМФЛ: Шкупи – Шкендија дерби на 17-то коло

Лидерот „Шкупи“ го пречекува актуелниот шампион „Шкендија“ во дерби натпреварот на 17. коло во Првата македонска фудбалска лига (ПМФЛ), кое е на програмата попладнево од 13 часот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close