СпортФудбал

ПМФЛ: Шкупи гостува во Автокоманда, Брегалница кај „Пандевци“

Во рамки на 16-тото коло во Првата машка фудбалска лига денеска со почеток од 13 часот се среќаваат: Академија Пандев – Брегалница, Борец – Македонија ЃП, Скопје – Шкупи, Шкендија – Пелистер и Струга – Тиквеш.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close