Дописници МКДКултураКултура.Портал

„Пијано трио“ со концерт во Делчево

Во организација на Центарот за култура „Никола Јонков Вапцаров“ вечерва во Делчево се одржа концерт на Пијано трио насловен ,,Музичко патување".

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close