0_Магазин.ПорталЗдравјеМагазин

Пивото позитивно влијае на човековото здравје

Важно е да се напомене дека за позитивните последици се одговорни хранливите материи во пивото, а не самиот алкохол.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close