0_Web_Избор на уредникот0_Македонија.ПорталЛокални избори 2021Македонија.СлајдерПолитикаПолитички партии

Петти ден од изборната кампања во вториот круг, се засилуваат активностите на терен

Поминаа четири дена од кампањата за вториот круг на Локалните избори 2021, а кандидатите за градоначалници и лидерите на поголемите партии полека ги зголемуваат своите активности.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close