БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Петков по одлуката на Уставниот суд: Бугарија денеска загуби дел од својот суверенитет

Нема да престанам да работам за татковината и да ризикувам се во име на подобрата иднина на нашите деца! Не се плашам!, додаде поранешниот привремен министер за економија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close