0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Песков: До крајот на годината е можна нова средба меѓу Путин и Бајден

Ќе ве известиме кога сите детали ќе бидат финализирани во однос на форматот и датумот, рече Песков.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close