СветСвет.Слајдер

Пентагон формира Канцеларија за проучување на НЛО

Пентагон соопшти дека формирал Канцеларија за собирање и анализи на информации за неидентификувани летечки објекти (НЛО) видени од различни родови на американската војска

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close