0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Пендаровски изрази сочувство за смртта на кралицата Елизабета Втора

Претседателот Стево Пендаровски вечерва изрази сочувство за смртта на Кралицата Елизабета Втора.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close