0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерНекатегоризираноПолитика

Пендаровски доби уникатни патики рачно нацртани од дизајнерот Грабулоски

Македонскиот претседател Стево Пендаровски доби пар рачно нацртани уникатни патики од дизајнерот Сатја Грабулоски. Патиките од марката „најки“ се специјално изработени за Пендаровски, а на нив се нацртани Македониумот и претседателскиот грб.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close