0_Македонија.ПорталОпштество

Пендаровски во посета на Јавниот сервис МРТ

Претседателот Стево Пендаровски денеска го посети Јавниот сервис МРТ, соопштија од Кабинетот на претседателот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close