0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Пеле: Се чувствувам подобро

Еден од најдобрите фудбалери на сите времиња беше опериран на почетокот на септември поради тумор на дебелото црево што му беше откриен при рутински преглед во болницата „Алберт Ајнштајн“ во Сао Паоло.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close