0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Пеле: Продолжувам да се смеам

-Пријатели, сè уште многу добро заздравувам. Денеска ме посетија членовите на семејството и продолжувам секој ден да се смеам, напиша Пеле на Инстаграм од болничкиот кревет.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close