ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Пекрес е кандидатка на француската десница на претседателските избори

Валери Пекрес ќе биде кандидатка на француската десничарска партија Републиканци (Les Republicains) на претседателските избори, што се закажани на пролет

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close