СветСвет.Слајдер

Пекинг: САД провоцираа во Тајвански Проток

Кинеското Министерство за национална одбрана соопшти дека американската морнарица провоцирала во Тајвански Проток и во Јужно Кинеско Море

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close