СветСвет.Портал

Педро Санчез: Шведска и Финска ќе присуствуваат на самитот на НАТО во Мадрид во јуни

Самитот на Алијансата ќе се одржи во Мадрид од 28 до 30 јуни.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close