0_Спорт.ПорталФудбал

Педри: Барселона ќе ги надмине овие тешки моменти

Најголемата фудбалска надеж на Барселона, 18-годишниот Педри, им порача на навивачите по потпишувањето на четиригодишниот договор дека каталонскиот клуб ќе успее да се справи со сите проблеми со кои во моментов се соочува.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close