0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Пајаците не треба да се убиваат

Пред сѐ, познавачите велат дека повеќето од овие животинчиња воопшто не се опасни. Напротив, некои ги јадат штетниците и инсектите кои носат болести, како што се комарците.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close