Политички партии

Паунов: Се чисти уште една депонија во село Аргулица во општина Карбинци

Денес се чисти и утре ќе биде завршено чистењето на депонијата во село Аргулица!

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close