0_Магазин.ПорталВидеоДизајнМагазин

Парфем рекламиран од Џони Деп заработува милиони на ден

Модниот критичар Џон Помплијано на Твитер ја коментираше статијата на Мари Клари, каде што овој парфем е прогласен за „најпродаван“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close