0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Париз: Луксузна продавница уништена од автомобил при грабеж

Упадот во продавницата „Валентино“ - италијанска модна куќа која се наоѓа на „Сен Оноре“ - една од најзнаменитите улици во француската престолнина, се случил вчера, малку пред 2 часот по полноќ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close