БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Папата Франциск одржа свечена литургија во Атина

Во салата за концерти  во Атина, во присуство на 2.500 католици, папата Франциск одржа свечена литурија, во рамките на неговата посета на Грција, јави дописничката на МИА од Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close