ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Папата Франциск најави средба со патријархот Кирил во Москва

Папата Франциск, на враќањето од посетата на Кипар и од Грција, изјавил дека е подготвен да отпатува во Москва на средба со патријархот Кирил

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close