ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Папата им се заблагодари на новинарите што помогнале да се разоткријат сексуалните скандали во Римокатоличката црква

Папата Франциск денеска им се заблагодари на новинарите кои помогнаа во откривањето на скандалите со сексуално злоставување, кое Римокатоличката црква првично се обиде да го прикрие

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close