Општество

Панел-дискусија „Институцијална поддршка како клуч за младински развој”

Во организација на Волонтерски Центар Скопје, денеска во Домот на култура „Билјана Беличанец“ во Општина Кисела Вода, ќе се одржи панел-дискусијата на тема „Институцијална поддршка како клуч за младински развој”.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close