0_Македонија.ПорталОпштество

Панел-дискусија за важноста на волонтирањето

Панел-дискусија на тема „Важноста на волонтирањето, предизвици и визија за иднината“ ќе се одржи денеска во седиштето на Делегацијата на Европската Унија во Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close