0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталГраѓански секторМакедонија.Слајдер

Панел-дискусија „Војната во Украина и нејзиното влијание на Балканот“

Панел-дискусија на тема „Војната во Украина и нејзиното влијание на Балканот“ ќе се одржи денеска во организација на Факултетот за политички науки при Универзитет Американ колеџ Скопје (УАКС).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close