0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Памела Андерсон се разведува и од шестиот сопруг

Андерсон и Хејхерст - чија романса првпат беше потврдена во септември 2020. - живееја заедно во нејзиниот дом на островот Ванкувер, Британска Колумбија, Канада, каде што и се венчаа. Извор близок до двојката за „Ролинг стоун“ изјави дека „пандемискиот виор“ згаснал.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close