БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Палмер од денеска до сабота во посета на БиХ

Специјалниот претставник на САД за изборна реформа во Босна и Херцеговина, Метју Палмер, денеска доаѓа во Сареаево на нова рунда разговори со партиските лидери.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close