СветСвет.Портал

Пакистанец ги запалил ќерките и внучињата оти едната од нив се омажила против негова волја

Пакистанец е осомничен дека ја запалил куќата во која живееле неговите две ќерки и четири внуци, бидејќи едната се омажила против негова волја.

Back to top button
Close
Close