0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштествоОпштински вестиСторија

Офицерскиот дом во Битола ги отвора вратите за посетителите

Офицерскиот Дом во Битола, што скоро една деценија беше затворен и неупотреблив, вечер повторно ги отвора вратите за уметниците и публиката, за гости и туристи, за љубопитни и инспиративни посетители.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close