0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Отфрлени две листи за градоначалници и шест за советници

Потврдени се 303 листи за градоначалници и 567 за советници, информираа за МИА од Државната изборна комисија (ДИК).

Back to top button
Close
Close