Избрано

Откриени мејлови како е се прикриено: Мислиме дека вирусот излегол од лабораторија

Британски и американски научници од почетокот се сомневаа дека постои голема веројатност Ковид - 19 случајно да е излезен од лабораторијата во Вухан. Сега тоа можат и да го докажат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close