0_Македонија.ПорталОпштество

Отворен јавен повик до средните училишта за едукативната симулација „Имам став“

Секое средно училиште од земјава може да се пријави на отворениот јавен повик за учество во новата сезона на едукативната активност „Имам став!“, организирана од страна на Собранието, која ќе се одржи виртуелно во текот на март и април.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close