0_Македонија.ПорталОпштество

Отворен повик за избор на странски експерти за спроведување на надворешна евалуација на високообразовните институции и студиски програми во РСМ

Министерството за образование и наука соопшти дека е отворен повик за избор на странски експерти за спроведување на надворешна евалуација на високообразовните институции и студиски програми во земјава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close