КултураКултура.Портал

Отворен повикот за „Скала галериска изложба #4!“

Студентската платформа „Скала магазин“ го објавува четвртиот повик за групна галериска изложба, на кој може да се пријават сите автор(к)и, кои имаат став на тема „Поларизација“. Конкурсот е отворен до 10 април 2022 година и ќе може да се пријавуваат на следниот линк.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close