Граѓански секторОпштество

Отворен повикот за номинации за Наградата за младинско учество

Сите заинтересирани млади можат да поднесат номинација за Наградата за младинско учество која и оваа година ја доделуваат Агенцијата за млади и спорт (АМС) во соработка со Националниот младински совет на Македонија (НМСМ).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close