0_Македонија.ПорталОпштество

Отворен нов повик за млади европски амбасадори

 Повикот за аплицирање за Млади европски амбасадори е објавен на 20 мај,  на webalkans.eu. Можат да аплицираат сите млади лица на возраст од 18 до 29 години од регионот на Западен Балкан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close