БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Отворен мост и граничен премин меѓу БиХ и Србија

Новиот граничен премин ќе биде заедничка локација на царинските и полициските власти на БиХ и Србија, прв од ваков вид во регионот

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close